איך להפוך את חדר הרחצה לספא ביתי מפנק

03 February, 2021

איך להפוך את חדר הרחצה לספא ביתי מפנק

  תמונה: בטינה ברנט

בואי נודה בזה, הייתה שנה באמת מטורפת. ועבור אלו מאיתנו שעובדות מהבית- בין הלימודים בזום לפגישות העבודה בזום, הבית מרגיש פחות כמו מקום בטוח ושלו ויותר כמו ערימה אינסופית של כביסות וכלים.

אבל אפילו עם כל הבלאגן, עדיין יש מקום אחד בבית שיכול לספק קצת אסקפיזם נצרך (אבל ממש נצרך)- חדר הרחצה! בעזרת כמה שדרוגים קטנים, חדר הרחצה יכול להפוך למקום המושלם להתפנק בו, לקחת נשימה עמוקה ולהשקיע קצת בעצמך, אפילו אם זה רק לכמה רגעים.

שאלתי את בטינה ברינט, אחת ממשפיעניות הרשת בתחום עיצוב הבית האהובות עלי, אם יש לה כמה טיפים לעיצוב חדר הרחצה (כי שלה פשוט חלומי). אני מקווה שהטיפים שלה יעזרו לך למצוא כמה רגעים של שקט והנאה, כמו שהם עזרו לי.

כלי לעציץ תלויתמונה: בטינה ברנט
 • כמה טיפים בשביל האווירה
 • כדי להשרות אווירה של ספא ביתי מפנק, בטינה מספרת שהיא ״שמה מגש עץ מעל האמבטיה. אני מניחה מעל המגש דברים שאצטרך בזמן השהייה באמבטיה- כוס מים (או יין), ספר טוב, קערה עם מלחים לאמבטיה- אני גם אוהבת להשתמש בשמנים ארומטיים שהכנתי בעצמי. צמחי הפוטוס שתליתי ממש ליד האמבטיה (בעזרת המתלים לעציץ שלי Loop  Living)- יוצרים מן אווירה של גו׳נגל שלו. אני אוהבת המון נרות, אז אני משתמשת בהרבה נרות LED באמבטיה.

  איך להפוך את חדר הרחצה לספא ביתי מפנק
  תמונה: בטינה ברנט

 • קיבוץ חפצים קטנים יוצרים מראה נקי ואסתטי
 • בטינה סיפרה לנו שכמקבצים יחד את החפצים הקטנים יותר, הכל מרגיש הרבה יותר מסודר ונעים. ״אני לא אוהבת כשיש מראה בלאגן, אז אני שמה כמה חפצים יחד על מגש (סבון לידיים, קרם, קערה קטנה בשביל תכשיטים וחפצים קטנים יותר, אולי מברשת גוף) ולפעמים מוסיפה גם עציץ קטן״.

  איך להפוך את חדר האמבטיה לספא ביתי מפנק
  תמונה: בטינה ברנט
 • עיצוב מינימליסטי למקלחת
 • עבור מי שיש לה גם אמבטיה וגם מקלחון, בטינה ממליצה בחום ״לא לשים יותר מדי פריטים במקלחת, להקפיד על מוצרי טיפוח תואמים, ולהוסיף ספוג רחצה. וכמובן, תמיד כדאי לתלות עציץ בפינה!״.

  מתלה יחיד
  תמונה: בטינה ברנט
 • כשאסתטיקה ופרקטיות נפגשים
 • ואם תהית לעצמך איפה כדאי לשים את המגבות כשאת מעצבת את הספא הביתי שלך, בטינה אומרת שהיא ״אוהבת להשתמש במגבות כותנה עם טקסטורה נעימה, ולהניח אותם מעל שרפרף, סולם במבוק/ עץ, או מעל המתלה המקסים שלי מ-Loop Lliving".
  כלי לעציץ תלוי

  תמונה: בטינה ברנט

 • ייחורים באמבטיה? כמובן שכן!
 • ואחרון חביב, בטינה סיפרה לי שהיא גילתה ש״חדר הרחצה הוא המקום המושלם ביותר עבור ייחור צמחים- יש לי ייחורים קטנים של פוטוס ממש ליד אדן החלון״. אם אני אהיה לגמרי כנה, זה הטיפ האהוב עלי מבין כולם.

  אז מה את אומרת? מרגישה מוכנה להפוך את חדר הרחצה לספא מפנק וקסום?

  תמונה: בטינה ברנט

  קצת על בטינה:

  בטינה היא משפיענית רשת אוסטרלית בתחום עיצוב הבית. היא אמא לשלושה ילדים (וגם ללא מעט צמחים). אם אהבת את עיצוב חדר הרחצה ואת מחפשת עוד קצת השראה לעיצוב הבית, אפשר לעקוב אחריה ממש כאן.