טיפים לעיצוב הסלון המושלם

06 May, 2021

טיפים לעיצוב הסלון המושלם

כשאני חושבת על הסלון המושלם, אני ישר חושבת על הסלון של חנה מ@thistle.harvest. הסלון מזמין, קלאסי, וייחודי. הנה שלושה רעיונות שאפשר לשאול ממנה.
 

  1. צמחים + ספרים = קסם

לצמחים יש יכולת מופלאה להוסיף חיים ושלווה לכל מקום בו הם נמצאים. כשמשלבים אותם יחד עם ספרים, המקום כולו מקבל נדבך נוסף של קסם ויופי. התוצאה הסופית תעניק לך תחושה שהגעת בטעות לאחוזה יפיפייה מהמאה ה-19, רק עם טוויסט מודרני.

מתלה לעציץ תלוי
 מתלה לעציץ
  1. מדף הספרים

אם תהית לעצמך מה הופך את ארון הספרים של חנה לכל כך מיוחד, תעשי זום-אין. כשתסתכלי מקרוב יותר, תראי שהספרים נבחרו בקפידה לפי פלטת צבעים שתתאים לשאר הפריטים בחדר- בצבעי ירוק זית, לבן, אפור וקרם. חלק מהספרים אפילו פונים החוצה כשהכריכה כלפי פנים, טריק שמוסיף טקסטורה ועומק, כשהצבע הקרם- צהבהב מתכתב בצורה מושלמת עם שאר הפריטים בחדר. הרעיון הזה לא מתאים לכל אחד, ולא בטוח שנתחיל לבחור ספרים לפי צבע הכריכה שלהם בלבד, אבל לארגן מדף אחד כזה בהחלט אפשרי.


טיפ בונוס: כשאת קונה ספר עם כריכה קשה, הספר בדרך כלל מגיע עם עטיפה חיצונית מנייר. הכריכה הקשה שמתחת למעטפת כמעט תמיד יפה יותר. כדאי להוריד את העטיפה מנייר.

עוד טיפ בונוס: ספרים ישנים, כאלו שאפשר למצוא בחנות יד שנייה, נראים נהדר על המדף.


מתלה לעציץ
 מתלה לעציץ
 
  1. פלטת צבעים

פלטת צבעים נייטרלית היא חלק בלתי נפרד מהעיצוב הסקנדינבי. בבית של חנה תוכלי למצוא פלטת צבעים טבעית עם גוונים בהירים ונגיעות של ירוק כהה. 

הטקסטורות והעומק יוצרים עניין , בעוד הטונים הוורדרדים מעניקים לחלל תחושה נעימה ומעודנת (ואפילו קצת רומנטית).


מה את חושבת על הסלון של חנה? ספרי לנו בתגובות למטה!