טיפים לעיצוב חללים קטנים

07 July, 2021

טיפים לעיצוב חללים קטנים

 

חללים קטנים יכולים להוות אתגר עיצובי לא קטן (וגם לחיות יכול לאתגר). אם רק היה לך טיפה יותר מקום! יכול להיות שאת חולמת על עוד קצת מקום אחסון, או אפילו שיהיה קצת פחות צפוף על הרצפה (כדי שיהיה מקום לשים את כל העציצים החדשים שהוספת לאוסף). אם את חולמת בהקיץ על מעבר למקום עם מעט יותר מקום- אנחנו ממש מבינות לליבך. 


אבל לעיצוב חללים קטנים ודירות שכורות יש גם קסם- זו הזדמנות להיות יצירתית במיוחד, ולהדהים את כולם (כולל את עצמך) ביכולות העיצוביות המרשימות שלך. 

ביקשנו ממומחים לעיצוב חללים קטנים אם יש להם כמה טיפים עבורנו. הטיפים שלהם פשוטים וקלים לביצוע, ואנחנו מקוות שהם יעזרו לך בעיצוב כל חדר או חלל קטן:)

טיפים לעיצוב חללים קטנים

@Rachelkathleen

רייצ׳ל היא אחת ממשפיעניות הרשת האהובות עלינו. כשהיא לא עסוקה בללמוד לתואר רפואי, היא מעצבת את הדירה השכורה שלה בעזרת המון צמחים, טקסטורות יפיפיות ועץ. התוצאה בוהו- שיקית ומרהיבה במיוחד, והיא משתפת בעמוד שלה באינסטגרם  גם המון טיפים עיצוביים והדרכות עשי-זאת-בעצמך. שווה לעקוב אחריה כאן.


שאלנו אותה מה הטיפ הכי מוצלח שלה לעיצוב חדר או חלל קטן, והנה מה שהיא סיפרה לנו:

״למיקסום חלל קטן, תמיד שווה להשתמש במרחב הורטיקלי (ולעצב גינה אנכית אצלך בבית)! את תמיד יכולה להשתמש נעצים או בצמדנים דביקים לתליה על הקיר אם אסור לך לעשות חורים בקירות של דירה שכורה״.


את יכולה לעקוב אחרי רייצ׳ל באינסטגרם כאן.

לונה כלי גדול

 

לכלי שלנו לעציץ

Rachel Valente:

 לרייצ׳ל ולנטה יש את אחת הדירות הקטנות הכי יפות שראינו. בעיצוב מוקפד ומינימליסטי יחסית, רייצ׳ל דואגת לשדרג את הדירה בעזרת צמחייה, פרויקטים של עשי- זאת- בעצמך, ויותר מהכל מזכירה לנו על בסיס קבוע שלא צריך תקציב משוגע או המון מקום כדי ליצור בית נעים ומעוצב להפליא.

 הנה מה שהיא סיפרה לנו:

״ בעיצוב חללים קטנים, הסוד הוא לבחור רהיטים שקצת מורמים מהרצפה- ועדיף אם יש להם רגליים דקות. רהיטים גדולים שגם יושבים יחסית קרוב לרצפה גורמים לכל החדר להיראות כבד יותר, ולחלל להרגיש צפוף יותר. שווה לשלב רהיטים בסגנון מאוד מודרני או בסגנון אמצע המאה כדי ליצור תחושה של מקום״.

רייצ׳ל גם ממליצה ״להשתמש שפחות טקסטורות ודפוסים, ולדבוק בצבעים סולידים. דפוסים עמוסים מושכים את העין ויוצרים עניין ויזואלי, אבל הם גם יכולים לגרום לחדר להיראות קטן וצפוף יותר, אז בעיצוב חלל קטן מומלץ להשתמש בצבעים וטקסטורות עדינים יותר״.

כלי לעציץ תלוי

 

לכלי לעציץ תלוי

עמוד האינסטגרם של רייצ׳ל מלא בטיפים שווים לעיצוב פנים ועיצוב צמחיה בבית, מוזמנת לעקוב אחריה כאן.@simplyspaced

מוניקה ליד היא המנכלית והבעלים של @simplyspaced, חברה שכל מטרתה לעזור לך להכניס סדר וארגון לחיי היום יום. היא גם כתבה רב מכר בנושא. 

כששאלנו אותה, היא סיפרה לנו שכדי לחסוך מקום וכדי לארגן דברים בצורה יותר נכונה, היא מסדרת תמונות ישנות בעזרת קופסאות עם חוצצים, לפי זמן, מקום, או אירוע. 

אחרי סידור וארגון התמונות הישנות, היא ממליצה גם לסרוק אותם ולשמור אותם בצורה דיגיטלית, ככה שהם יישמרו לנצח:)


מה הטיפ האהוב עליך לעיצוב חללים ודירות קטנות?

ספרי לנו בתגובות:)