טיפים מנצחים לסידור צמחים בבית

14 October, 2020

טיפים מנצחים לסידור צמחים בבית

המון זמן בבית, צורך במשהו שירגיע... אולי גם את מצאת את עצמך עם הרבה יותר צמחים בבית מאז אפריל האחרון? אבל מה עושים עם כולם? ואיך גורמים להם להיראות טוב ביחד, בלי שכל אחד יאבד מהייחודיות שלו ויווצר בלאגן ויזואלי?  סידור של קבוצת צמחים יחד, מסתבר, זו אומנות של ממש. וכשאנחנו נתקעות בעניין עיצובי, אנחנו אוהבות לשאול את אלו שכבר עושים את זה שנים.

איך לעצב עם צמחים

אז שאלנו את בראד קנינג מ leafylane@ אם יש לו כמה עצות לסידור הצמחים בבית. כשבראד לא שובר את הרשת עם סרטונים ויראליים על ייחורי אבוקדו, הוא עסוק בלעבוד על הפיכת הבית שלו לג׳ונגל אורבני מעוצב להפליא, ובלספר לעשרות - אלפי העוקבים שלו באינסטגרם איך הוא עושה את זה. 
הנה הטיפ שהיה לו בשבילנו:
״כשאני עובד על סידור הצמחים שלי, אני תמיד דואג לאגד יחד צמחים בגבהים וסגנונות שונים. אם יש לך צמח גבוה, תוכלי להציב צמח נמוך יותר לפניו. ככה תוכלי ליצור מראה מסודר יותר. כשהצמחים שלך באותו גובה זה יכול ליצור מראה מאוד סבוך ומבולגן. את יכולה גם להשתמש
במעמדים לצמחים ובבלוקים של עץ כדי להגיע לתת גובה לצמחים נמוכים יותר.״

איך לגדל אבוקדו

למתלה לעציצים

תוכלי להשתמש בטיפ של בראד כשאת מעצבת קיר גלריה (ממש אהבנו איך שהוא שילב את
הכלי התלוי שלנו בעיצוב קיר הגלריה שלו בבית), בעיצוב המדפים בעזרת צמחים, או כל איזור אחר שבו את מאגדת כמה צמחים יחד. תחשבי על זה קצת כמו צילום משפחתי - הגבוהים מאחור והקטנים מקדימה. ותמיד אפשר להעמיד ילד על כסא:)

איך לגדל אבוקדו
 
ואם את, כמונו, הוקסמת מייחורי האבוקדו היפייפים של בראד, את מוזמנת להציץ בערכת המתנה שלנו לאוהבי צמחים - בעזרתה תוכלי להשריש צמחים או לגדל יער של עצי אבוקדו על אדן החלון. הערכה מגיעה עם כלי ייחודי לייחור, מספריים מברזל, כוס זכוכית להשרשת הצמח, ומדריך מאוייר.

איך לגדל אבוקדו

לערכת גידול אבוקדו

נ.ב. יש לך טיפים מנצחים לעיצוב עם צמחים? נשמח לשמוע ממך, שלחי לנו מייל ואולי נשתף את הטיפ כאן בבלוג:)