טיפים מנצחים לעיצוב צמחים בבית

12 August, 2021

טיפים מנצחים לעיצוב צמחים בבית

לכלי שלנו לעציץ תלוי

 

צמחים? - יש!

בית שמוכן ומזומן שיעצבו אותו בעזרת צמחים? - גם יש!

אבל… איפה כדאי לשים אותם? ואיך לעצב אותם בצורה שתעזור לך לשדרג את כל החדר? עיצוב צמחים, מסתבר, זו אומנות של ממש. אבל אל תדאגי, גם אם את אמנית מתחילה, יש לנו כמה טיפים שיעזרו לך להפוך כל פינה ליצירת מופת. כדי לעזור לך בתהליך העיצוב, שאלנו את משפיעניות הרשת האהובות עלינו בתחום עיצוב הבית מה הטיפים הכי מוצלחים שלהן לעיצוב צמחים ברחבי הבית. הנה מה שהן סיפרו לנו:

 

כלים תלויים לעציציםכלים לעציצים תלויים

ג׳ניפר @devita.haus

״כדי לשמור על העיצוב שלי ״פרשי״ אני לא מוציאה את הצמחים מכלי הפלסטיק שלהם אחרי שאני חוזרת הבייתה מהמשתלה. הרבה יותר קל ככה לשנות את העיצוב כשרוצים- אני יכולה להזיז אותם מכלי נוי אחד לשני, בלי שאצטרך לשתול אותם מחדש בכל פעם. ככה אפשר לשחק עם גובה הצמח, עם צבעים וטקסטורות של כלים שונים, בלי שזאת תהיה מחוייבות של ממש״.

לג׳ן יש בית מקסים, צמחים יפיפיים, והעמוד שלה באינסטגרם תמיד מלא ברעיונות של עשי-זאת-בעצמך, שיעזרו לך לעצב את הבית בכיף. את מוזמנת לעקוב אחריה ממש כאן.

 

כלי לעציץ תלויכלי לעציץ תלוי

לינדזי @neutralhabitat

״אחת העצות הכי טובות שקיבלתי לגבי עיצוב צמחים בבית הייתה עצה שקיבלתי מבעלת משתלה קרוב לבית שלנו. מצאתי מונסטרה מהממת וממש התלבטתי באיזה כלי לשים אותה. בעלת המשתלה ראתה שאני מתחבטת עם עצמי, ושיתפה שתמיד כדאי להשתמש בכלי לעציץ שישים את הדגש דווקא על הצמח ולא על הכלי. והעצה הזו ממש נשארה איתי! אם הכלי יותר מדי דרמטי, זה מסיט את תשומת הלב מהיופי של הצמח. אני בכל מקרה מעדיפה את המראה הטבעי והמינימלי יחסית, אז קל לי ליישם את הטיפ הזה אצלי בבית״.

הבית המקסים של לינדזי מלא בצמחים, פריטים מעץ והמון אור. אם את מחפשת עוד השראה לעיצוב הבית וצמחים, שווה לעקוב אחריה ממש כאן :)

לקולקציית העציצים שלנו, שיעזרו לך להדגיש את היופי של הצמח שלך (מבלי להאפיל עליהם):

לכלים שלנו

עיצוב צמחים בבית

 אלינה @alenagee

״יש לנו תקרות גבוהות בבית, ואנחנו אוהבים למלא את החלל עם עצים! אנחנו גם מעצבים את התקרות בעזרת צמחים נשפכים, ובגלל שיש לנו ויטרינות ברחבי הבית, אנחנו שמים עליהם צמחים. זה מסיט את העין ממקום למקום, ומעניק לחלל תחושה של גן יפיפייה ומרווח״. 

עם צמחים נשפכים ועיצוב בעזרת כלי חימר וגוונים טבעיים, העיצוב בבית של אלינה הוא מיוחד במינו. שווה לעקוב אחריה ממש כאן

 מוכנה לשדרג את הבית בעזרת צמחים ולגרוף המון מחמאות? הקולקציה שלנו מחכה לך.

לכלים שלנו